Edvin Öhrström gjuten glasskulptur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM, skulptur, glas, Lindshammar, signerad, numrerad 1/12, höjd ca 17, längd ca 38 cm

Nagg, skador

306600

2015-04-22