Lennart Olson gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LENNART OLSON (1925-2010): "Skanstullsbron II, 1952", signerad på baksidan Lennart Olson, gelatinsilverfotografi monterat på kartong, 28,5x20 cm
PROVENIENS: Ulf Hård af Segerstad, Stockholm

Smärre hanteringsslitage, enstaka retuscher.

306601

2015-05-10