Christer Strömholm gelatinsivlerfotografi
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CHRISTER STRÖMHOLM (1918-2002): "Triangeldrama", med påskrift på baksidan: "Foto av Christer Christian (1951) Triangeldrama", gelatinsilverfotografi monterat på kartong, 18x24 cm
PROVENIENS: Ulf Hård af Segerstad, Stockholm
Oramad. Smärre hanteringsslitage, nålstick i hörnen.
306612
2015-05-10