Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RAM, 1900-tal, förgyllt, olivgrönt emaljarbete, dekor med rosettgirland, 15x8 cm
306616
2015-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här