Ram emalj

Ram emalj
Ram emalj
Ram emalj
Ram emalj
Ram emalj
Ram emalj

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RAM, 1900-tal, förgyllt, olivgrönt emaljarbete, dekor med rosettgirland, 15x8 cm

306616

2015-04-22