Sten Didrik Bellander gelatinsilverfotografi
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STEN DIDRIK BELLANDER (1921-2001): "Fru Sonja Zetterlund, 1952", signerad på passepartout Bellander, gelatinsilverfotografi, 17x23 cm
PROVENIENS: Ulf Hård af Segerstad, Stockholm
Oramad. Löst monterad i passepartout.
306617
2015-05-10