Sten Didrik Bellander gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STEN DIDRIK BELLANDER (1921-2001): "Fru Sonja Zetterlund, 1952", signerad på passepartout Bellander, gelatinsilverfotografi, 17x23 cm
PROVENIENS: Ulf Hård af Segerstad, Stockholm

Oramad. Löst monterad i passepartout.

306617

2015-05-10