Sten Didrik Bellander gelatinsilverfotografi
2015-05-10
306617
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STEN DIDRIK BELLANDER (1921-2001): "Fru Sonja Zetterlund, 1952", signerad på passepartout Bellander, gelatinsilverfotografi, 17x23 cm
PROVENIENS: Ulf Hård af Segerstad, Stockholm
Oramad. Löst monterad i passepartout.