Gärdis Lindgren oljemålning

Gärdis Lindgren oljemålning
Gärdis Lindgren oljemålning
Gärdis Lindgren oljemålning
Gärdis Lindgren oljemålning
Gärdis Lindgren oljemålning
Gärdis Lindgren oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÄRDIS LINDGREN (samtida): "Vårskog", signerad Gärdis, daterad a tergo 1985, olja på duk, ca 45 x 60 cm

306626

2015-04-23