Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Restauranginteriör", signerad L. Jirlow, färglitografi, 358/385, 38x46 cm

306630

2015-04-23