Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MAX ERNST (1891-1976): ur Oiseau en Peril, 1975, signerad och numrerad, XVIII/XXX, färgetsning med collage, 30x25 cm
306632
2015-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här