Max Ernst färgetsning med collage internationell

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MAX ERNST (1891-1976): ur Oiseau en Peril, 1975, signerad och numrerad, XVIII/XXX, färgetsning med collage, 30x25 cm

306632

2015-04-23