Vägglystrar
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1900-tal, för 2 ljus vardera, stommar i förgylld mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 43 cm
PROVENIENS:
Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström
306634
2015-04-23