Bord Louis XVI-stil

Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORD, Louis XV-stil, intarsia, förgylld metall, höjd 79, 77x76 cm

Skador

306635

2015-04-22