Elis Ryberg oljemålning

Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ELIS RYBERG (född 1919): Furusundsleden, signerad Elis Ryberg, daterad a tergo 1971, olja på pannå, ca 50 x 61 cm

306636

2015-04-23