Gripsholmsfåtöljer
2015-04-23
306639
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, sk Gripsholmsfåtöljer, bemålade, rutig klädsel, sitthöjd ca
Bruksslitage, smärre fläckar