Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GALLERSKÅLAR, på fot, 1 par, porslin, Dresden, polykrom dekor i form av figuriner, höjd ca 27 cm
PROVENIENS:
Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström
Skador
306642
2015-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här