Skålar på fot

Skålar på fot
Skålar på fot
Skålar på fot
Skålar på fot
Skålar på fot
Skålar på fot
Skålar på fot
Skålar på fot
Skålar på fot
Skålar på fot

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GALLERSKÅLAR, på fot, 1 par, porslin, Dresden, polykrom dekor i form av figuriner, höjd ca 27 cm
PROVENIENS:
Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström

Skador

306642

2015-04-23