Borslampa i brons

Borslampa i brons
Borslampa i brons
Borslampa i brons
Borslampa i brons
Borslampa i brons
Borslampa i brons
Borslampa i brons
Borslampa i brons
Borslampa i brons
Borslampa i brons

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, empirestil, patinerad brons, kolonnformad med lejontassar, höjd ca 64 cm
PROVENIENS:
Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström

Lampskärm med skador

306643

2015-04-23