Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BYRÅ, rokoko, fanérad i flera olika träslag, förgyllda bronsbeslag, höjd ca 82, 125x59 cm, nycklar saknas
PROVENIENS:
Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström

Skador, lagningar, nycklar saknas

306652

2015-04-23