Byrå rokoko
Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BYRÅ, rokoko, fanérad i flera olika träslag, förgyllda bronsbeslag, höjd ca 82, 125x59 cm, nycklar saknas
PROVENIENS:
Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström
Skador, lagningar, nycklar saknas
306652
2015-04-23