Byrå tysk

Byrå tysk
Byrå tysk
Byrå tysk
Byrå tysk
Byrå tysk
Byrå tysk
Byrå tysk
Byrå tysk
Byrå tysk
Byrå tysk

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, Tyskland, 1800-talets första hälft, fanérad i flera träslag, mässingsbeslag, höjd ca 90, 102,5x59,5 cm
PROVENIENS:
Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström

Skador, sprickor, senare beslag

306653

2015-04-23