Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TORSTEN RENQVIST (1924-2007), "Vildsvin med blommig tapet", monogramsignerad och daterad TR-51, 107/150, litografi, 51 x 36 cm, oramad
Gulnader, mindre reva i marginalen (hörnet)
306661
2015-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här