Torsten Renqvist

Torsten Renqvist
Torsten Renqvist

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007), "Vildsvin med blommig tapet", monogramsignerad och daterad TR-51, 107/150, litografi, 51 x 36 cm, oramad

Gulnader, mindre reva i marginalen (hörnet)

306661

2015-04-23