Vikskärm

Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

AVDELNINGSSKÄRM, 3 dlr, 1800-tal, oljemålningar på duk med blomsterstilleben, höjd ca 170, total längd ca 156 cm
PROVENIENS: Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström

Slitage, färgbortfall

306664

2015-04-23