Vikskärm
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
AVDELNINGSSKÄRM, 3 dlr, 1800-tal, oljemålningar på duk med blomsterstilleben, höjd ca 170, total längd ca 156 cm
PROVENIENS: Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström
Slitage, färgbortfall
306664
2015-04-23