Fat Kina

Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FAT, porslin, Kina, 1700-tal, Qianlong, imaridekor, diameter ca 31 cm
PROVENIENS: Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström

306681

2015-04-23