Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ÉDOUARD BOUBAT (Frankrike, 1923-1999): "Pascaline"
stämplad på baksidan, gelatinsilverfotografi, 31x23,5 cm
PROVENIENS: Ulf Hård af Segerstad, Stockholm
306687
2015-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här