Édouard Boubat fotografi

Édouard Boubat fotografi
Édouard Boubat fotografi
Édouard Boubat fotografi
Édouard Boubat fotografi

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ÉDOUARD BOUBAT (Frankrike, 1923-1999): "Pascaline"
stämplad på baksidan, gelatinsilverfotografi, 31x23,5 cm
PROVENIENS: Ulf Hård af Segerstad, Stockholm

306687

2015-05-10