Sten Didrik Bellander gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STEN DIDRIK BELLANDER (1921-2001): "Tom, Rönne 1954", signerad på passepartout Bellander, stämplad på baksidan, gelatinsilverfotografi, 16,5x22 cm, vintage.
PROVENIENS: Ulf Hård af Segerstad, Stockholm

306692

2015-05-10