Sten Didrik Bellander gelatinsilverfotografi
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STEN DIDRIK BELLANDER (1921-2001): "Tom, Rönne 1954", signerad på passepartout Bellander, stämplad på baksidan, gelatinsilverfotografi, 16,5x22 cm, vintage.
PROVENIENS: Ulf Hård af Segerstad, Stockholm
306692
2015-05-10