Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROGER METTO (född 1964): "Interstato", signerad och daterad atergo Roger Metto 2001, olja på pannå, ca 13 x 26 cm
Oramad, smärre ytskador
306693
2015-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här