Roger Metto oljemålning

Roger Metto oljemålning
Roger Metto oljemålning
Roger Metto oljemålning
Roger Metto oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROGER METTO (född 1964): "Interstate city limit", signerad och daterad atergo Roger Metto 2001, olja på pannå, ca 13 x 26 cm

306694

2015-04-23