Porträtt akvareller

Porträtt akvareller
Porträtt akvareller
Porträtt akvareller
Porträtt akvareller
Porträtt akvareller
Porträtt akvareller
Porträtt akvareller
Porträtt akvareller

Klubbat för:

5 000 SEK

5 000 SEK

SAMUEL HOFLING, kopia efter, 1 par, porträtt, pasteller, höjd ca 64 cm
PROVENIENS: Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström

306698

2015-04-23