Sven X:et Erixson

Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): Tvätterskor, signerad och daterad Sven Erixon Nandi 9 febr 1924, tusch, ca 20x28 cm

Reva, hanteringsveck

306705

2015-04-25