Lars Hillersberg

Lars Hillersberg
Lars Hillersberg
Lars Hillersberg
Lars Hillersberg

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS HILLERSBERG (1937-2004): Nationalmuseum, signerad och daterad Hillersberg -69, blandteknik på fotografi, ca 20,5x29,5 cm

306706

2015-04-25