Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
ANDERS WAHLGREN (1861-1928): Orrar i gryning, signerad A Wahlgren, olja på pannå, ca 38x54 cm
PROVENIENS: Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström
306719
2015-04-23