Anders Wahlgren oljemålning

Anders Wahlgren oljemålning
Anders Wahlgren oljemålning
Anders Wahlgren oljemålning
Anders Wahlgren oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

ANDERS WAHLGREN (1861-1928): Orrar i gryning, signerad A Wahlgren, olja på pannå, ca 38x54 cm
PROVENIENS: Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström

306719

2015-04-23