Johanna Ekström

Johanna Ekström
Johanna Ekström
Johanna Ekström
Johanna Ekström

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANNA EKSTRÖM (född 1970): Kompostion, signerad och daterad Johanna Ekström 1993 på spännramen, blandteknik på duk, 33 x 20 cm

HISTORIK:Johanna Ekström är en svensk författare och konstnär, som hade sin första utställning på Galleri Charlotte Lund 1993

306726

2015-04-25