Johanna Ekström
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHANNA EKSTRÖM (född 1970): Kompostion, signerad och daterad Johanna Ekström 1993 på spännramen, blandteknik på duk, 33 x 20 cm
HISTORIK:Johanna Ekström är en svensk författare och konstnär, som hade sin första utställning på Galleri Charlotte Lund 1993
306726
2015-04-25