Willy Gordon brons

Willy Gordon brons
Willy Gordon brons
Willy Gordon brons
Willy Gordon brons
Willy Gordon brons
Willy Gordon brons
Willy Gordon brons
Willy Gordon brons
Willy Gordon brons
Willy Gordon brons
Willy Gordon brons
Willy Gordon brons
Willy Gordon brons
Willy Gordon brons

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILLY GORDON (1918-2003): Sittande figur, monogramsignerad och daterad WG -63, numrerad 5/9, gjutarmärkt Morris Singer Founders London, brons, höjd 23,5 cm

306729

2015-04-23