Walter Bengtsson skulptur

Walter Bengtsson skulptur
Walter Bengtsson skulptur
Walter Bengtsson skulptur
Walter Bengtsson skulptur
Walter Bengtsson skulptur
Walter Bengtsson skulptur

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WALTER BENGTSSON (1927-1998): Stående figur, monogramsignerad och daterad WB -66, höjd 40 cm

306738

2015-04-25