Dorothy Ruhne Sempinski oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOROTHY RUHNE SEMPINSKI (1908-1973), Kvinna, signerad och daterad D.Ruhne 53, olja på duk, 65x54 cm

306739

2015-04-23