Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HILDING LINNQVIST (1891-1984): "Flickan och odjuret", monogramsignerad, akvarell och blyerts, 14 x 18 cm,
UTSTÄLLD: Liljevalchs Konsthall 1957
Smärre pappersskador
306755
2015-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här