Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CHRISTER STRÖMHOLM (1918-2002): Utan titel, stämplad på baksidan Christer Christian, gelatinsilverfotografi, 18x24,5 cm
PROVENIENS: Ulf Hård af Segerstad, Stockholm
306769
2015-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här