Christer Strömholm gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CHRISTER STRÖMHOLM (1918-2002): Utan titel, stämplad på baksidan Christer Christian, gelatinsilverfotografi, 18x24,5 cm
PROVENIENS: Ulf Hård af Segerstad, Stockholm

306769

2015-05-10