oljemålning signerad Lindberg
2015-04-23
306776
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och daterad Lindberg -59, landskap, olja på duk, 46x55 cm