Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, almfanér, invändigt med hyllplan, låda i sargen, höjd 75, 130x30 cm

Slitage och skador, nycklar saknas

306785

2015-04-23