Sekretär 1920-tal
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SNEDKLAFFSSEKRETÄR, rokokostil, 1900-talets första hälft, betsad björk med intarsiadekor, invändig skrivinredning i mahognyfanér, låda i sarg, höjd ca 109, 80x49 cm, nyckel finns
Bruksslitage
306790
2015-04-23