Sekretär 1920-tal

Sekretär 1920-tal
Sekretär 1920-tal
Sekretär 1920-tal
Sekretär 1920-tal
Sekretär 1920-tal
Sekretär 1920-tal
Sekretär 1920-tal
Sekretär 1920-tal
Sekretär 1920-tal
Sekretär 1920-tal
Sekretär 1920-tal
Sekretär 1920-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, rokokostil, 1900-talets första hälft, betsad björk med intarsiadekor, invändig skrivinredning i mahognyfanér, låda i sarg, höjd ca 109, 80x49 cm, nyckel finns

Bruksslitage

306790

2015-04-23