Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, omkring 1900-talets mitt, stomme i mässingsplåt samt teak, böjbar skärm, skärm i grön plast, märkt IB 7218, höjd ca 126 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

306796

2015-04-23