Bordspendyl 1800-talets slut
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets slut, fodralet i svart sten, emaljerad urtavla med romerska siffror, delvis förgylld dekor, höjd ca 24, 24x14 cm
Pendel och nyckel saknas, nagg, senare träsockel (med plakett) medföljer
306817
2015-04-23