Karmstol empirestil
2015-04-23
306819
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, empirestil, mahognyfanér, 1900-talets första hälft, stoppad sits samt ryggbricka, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, senare klädsel