Stol 1700-tal

Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOL, senbarock, mörkbetsad ek, ryggbricka med träskuren dekor av bl a rocaille, svängda ben, delvis svarvade, stoppad sits, sitthöjd ca 52 cm

Slitage, senare klädsel

306822

2015-04-23