Relief 1960/70-tal

Relief 1960/70-tal
Relief 1960/70-tal
Relief 1960/70-tal
Relief 1960/70-tal
Relief 1960/70-tal
Relief 1960/70-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RELIEF, stengods, 1960/70-tal, monogramsignerad, delvis polykromt glaserad, stilleben, ca 33x49 cm

306824

2015-04-23