Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RELIEF, stengods, 1960/70-tal, monogramsignerad, delvis polykromt glaserad, stilleben, ca 33x49 cm
306824
2015-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här