Théodule Ribot oljemålning

Théodule Ribot oljemålning
Théodule Ribot oljemålning
Théodule Ribot oljemålning
Théodule Ribot oljemålning
Théodule Ribot oljemålning
Théodule Ribot oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

THÉODULE AUGUSTIN RIBOT (Frankrike, 1823-1891), modell, signerad Ribot, olja på pannå, ca 36x28 cm

Färgbortfall i marginaler

306847

2015-04-23