Stolar Vico Magistretti
2015-04-23
306850
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VICO MAGISTRETTI, stolar, 6 st, "Gaudí", för Artemide, Milano, Italien, 1960-tal, plast, märkta undertill, sitthöjd inkl avtagbar sittkudde ca 47 cm
Bruksslitage