Bertil Herlow-Svensson Komposition

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Komposition, signerad och daterad BHS-64, duk med komposition av trä och metalltråd i träram, 34,5x89x13 cm

306855

2015-04-23