Bordsskiva 1970/80-tal Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSSKIVA, 1970/80-tal, tillverkad för Firma Svenskt Tenn under modellnummer 491, skivan med infälld kartbild, kant i mässing, diameter ca 125 cm

Bruksslitage

306857

2015-04-23