Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSSKIVA, 1970/80-tal, tillverkad för Firma Svenskt Tenn under modellnummer 491, skivan med infälld kartbild, kant i mässing, diameter ca 125 cm
Bruksslitage
306857
2015-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här