Eila Helena Lethola Ampula

Eila Helena Lethola Ampula
Eila Helena Lethola Ampula
Eila Helena Lethola Ampula
Eila Helena Lethola Ampula

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EILA HELENA LETHO AMPULA (1900-tal): Växtstilleben, monogramsignerad Eila, ca 114 x 172 cm

306860

2015-04-23