Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EERO SAARINEN, bord, "Tulip", 1900-tal, pelarfot i vitlackerad metall, märkt Arkana undertill, vitmålad träskiva, höjd ca 51, bordsskivans diameter ca 65 cm
Slitage, senare skiva
306863
2015-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här